HAKKIMIZDA

ANKA MÜHENDİSLİK, 2004 yılından bugüne satış konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren elektrik malzeme satış konusunda faaliyet gösteren uzman kadroya sahip olan şirketimiz ulusal ve uluslar arası bir çok markanın temsilciliğini yapmaktadır.

ANİPA, KLEMSAN, PHOENIX CONTACT, HİMEL, KRAUS&NAIMER, IBOCO, KLAUKE, ŞAFAK, BRADY, BROTHER, FLUKE, GREENLEE, EFEN, JEANMÜLLER, EPCOS, THYRİCON, HELLERMANTYTONN, SAPİSELCO, SCHRACK, JANITZA, METEENERJİ, TPELEKTRİK, TE CONNECTIVITY, HARTİNG, HENSEL, MBS, SEZGİN AKIM TRAFOLARI, SCHLEGEL, ESA, TEKNOKOL, PULS, MEANWELL, EAE EKABİN, PFLITSCH, INSET, AGRA, NTRON, VEMER, GBZ

Kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede satış ve satış sonrası hizmetlerinde sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ve çözüm odaklı hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Müşterisine alternatif çözümler sunarak bir satın alma departmanı gibi çalışmaktadır. Firmamızın birçok ilde bulunan bayi ağı sayesinde şehir dışında olan şantiyelere bulunduğu yerden çözümler sunabilmektedir.

Firmamızın hızla büyümesindeki en büyük etkenlerden biri bilgi sistemlerine yaptığımız büyük yatırımlar ile gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda daha geniş müşteri portföyüne ulaşmak ve satış ve satış sonrası destek işlemlerini hızlandırmak adına çağın gerektirdiği üstün teknolojilerden faydalanmaktayız.
Anka-Online Projesinin Gelişimi

Sektörün tüm ihtiyaç ve taleplerini karşılama hedeflerimiz doğrultusunda geliştirdiğimiz "Anka-Online" Online satış mağazası projesi ile müşterilerimize ürün portföyü ve stok bilgilerine hızla erişebilecek ve sipariş işlemlerini hızlıca tamamlayabilecekleri bir portal oluşturduk.

Bunun yanı sıra "Etiket Çözümleri"  adında müşterilerimize tüm Etiket, Markalama,İşaretleme ve İş güvenliği ürünleri için teknik detaylarıyla birlikte erişebilecekleri ve ürünler için hızlı teklif talepleri oluşturabilecekleri bir portal oluşturduk.

Hızla ve kararlılıkla sürdürdüğümüz projelerimizi müşterilerimiz ve firmamız arasındaki iş akışını kolaylaştırmak, aranılan bilgiye doğru biçimde ulaşmalarını sağlamak amacıyla geliştirmekteyiz. 

Satışta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Anka Mühendislik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla,
ANKA MÜHENDİSLİK