MUHTELİF CAN.40A200.08 H:40MM 200MM AĞIR HİZMET KABLO KANALI t:0,8MM
MUHTELİF CAN.40A200.08 H:40MM 200MM AĞIR HİZMET KABLO KANALI t:0,8MM (CAN.40A200.08)