VOGELTECH V022824024 VDR-240-24 100-240V AC 24V 10A 240W GÜÇ KAYNAĞI
VOGELTECH V022824024 VDR-240-24 100-240V AC 24V 10A 240W GÜÇ KAYNAĞI (V022824024)