VOGELTECH V022848024 VDR-480-24 100-240V AC 24V 20A 480W GÜÇ KAYNAĞI
VOGELTECH V022848024 VDR-480-24 100-240V AC 24V 20A 480W GÜÇ KAYNAĞI (V022848024)